Vítejte na stránkách obce Měchenice...
Výstava fotografií
Napsal(a) Petr Holub   
03.05.08

Dovolujeme si upozornit všechny naše občany na dvě zajímavé fotografické výstavy. Pokud se budete přes svátky rozhodovat kam jít za kulturou, neopoměňte výstavu v Mníšku pod Brdy a v Praze v Košířích.

Výstava v Mníšku pod Brdy

Výstava v Praze v Košířích

Aktualizováno ( 08.05.08 )
 
Upozornění na výskyt prasat
Napsal(a) Libor Šedivý   
13.04.08
V údolí u ulice V Dolečku se usadila za druhou přehrádkou rodinka prasat (včetně selat). Prasata v období, kdy mají mladé, mohou být velmi agresivní a nebezpečná. Dbejte proto v této lokalitě na zvýšenou pozornost. Více informací o této zvěři naleznete zde.
Aktualizováno ( 13.04.08 )
 
Nové oficiální stránky Měchenic
Napsal(a) Libor Šedivý   
19.03.08
Vítáme vás na nových stránkách obce Měchenice. Prezentace je čerstvě uvedena do provozu, a proto budeme velmi rádi za vaše náměty k jejímu vylepšení. A co na stránkách můžete najít již nyní? Tak především nyní budete díky vylepšenému systému publikování lépe a rychleji informováni o nových vyhláškách, dění v obci a dalších aktualitách v regionu, kromě toho zde také budou přibývat různé užitečné informace (např. ordinační hodiny lékařů) a nebude chybět ani sekce o sportu. Dále máte k dispozici kvalitní fórum, kde můžete navzájem diskutovat a také zde najdete menší seznam odkazů na okolní obce, důležité instituce apod. Díky registraci pak získáte přístup k různým službám navíc, zatím se jedná o přispívání na fórum.
Aktualizováno ( 19.03.08 )
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 Další > Konec >>

Strana 106 z 106