Pozvánka na veletrh Tisk Email
21.05.12

Přijďte objevit atraktivity našeho regionu Od Brd k Vltavě!

Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska a Svazek obcí Střední Povltaví v rámci projektu Společná propagace regionu Brdy – Vltava v sobotu 9. června organizují Regionální veletrh cestovního ruchu Od Brd k Vltavě. Ten bude probíhat od 9 do 15 hodin v prostoru dobříšského autobusového nádraží na Mírovém náměstí a v případě špatného počasí v KD Dobříš.
V rámci expozice Muzea zlata Nový Knín si návštěvníci budou moci vyzkoušet rýžování zlata, Lanový park Slapy zase přiveze některé prvky ze svého „tarzanského“ parku. Představí se i známá strašidloložka V. Klimtová z Pohádkového domu v Pičíně a pan V. Pavelčík, autor knih o Středním Povltaví. Dále se budou prezentovat Město Dobříš, Památník Karla Čapka, Křižovnický špýchar Prostřední Lhota, Muzeum balonového létání a muzeum Vltavy v Chotilsku, Klub českých turistů, MAS Brdy – Vltava a další. Budou představeny i nové propagační materiály celého regionu, které vznikají právě v rámci projektu společné propagace.
Občerstvení, pivovar Herold z Březnice a živá hudba kapely F.L.O.K. nebudou chybět. Pro návštěvníky bude připravena i vědomostní soutěž o regionu o ceny, jejíž slosování proběhne ve 14 hodin.
Ve stejný den dopoledne se koná i Jarmark regionálních produktů také na náměstí v Dobříši.

Pozvánka zde.

Aktualizováno ( 21.05.12 )