Zajištění zásobování vodou. Tisk Email
02.08.10

Vážení spoluobčané,

Z důvodu vypouštění přehrady Vrané nad Vltavou v příštím roce (květen-září 2011), dojde k poklesu hladiny spodní vody. Z tohoto důvodu se zjišťuje, zda občané, kteří používají studny budou mít dostatek vody ve studnách a možnosti náhradního zásobení vodou po dobu vypuštěné přehrady.

Ve čtvrtek 12. srpna 2010 od 14 do 19 hodin a v sobotu 14. srpna 2010 od 10 do 12 hodin budou pracovníci HYDROPROJEKTU CZ a.s. zjišťovat informace o studních, které mohou být ovlivněny dočasným plánovaným snížením hladiny v nádrži Vrané nad Vltavou v období květen – září 2011. Žádáme občany, kteří očekávají snížení hladiny ve své studni, aby v uvedené době kontaktovali pracovníky HYDROPROJEKTU CZ a.s. v terénu nebo v zasedací místnosti úřadu, a sdělili základní informace o odběru (místo (pozemek), počet osob, použití jako pitná/užitková voda). Zvláště důležitá je spolupráce těch občanů, pro které je studna jediným zdrojem vody a nemají možnost odebírat vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu. HYDROPROJEKT CZ a.s. zpracovává návrh možností technického řešení dočasného náhradního zásobování z pověření Povodí Vltavy s.p.

Petr Holub. starosta obce